Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Svedmyra bad och vattengymnastik

Date: 
Sunday, September 17, 2017 - 17:45
Sunday, September 24, 2017 - 17:45
Sunday, October 1, 2017 - 17:45
Sunday, October 8, 2017 - 17:45
Sunday, October 15, 2017 - 17:45
Sunday, October 22, 2017 - 17:45
Sunday, October 29, 2017 - 17:45
Sunday, November 5, 2017 - 17:45
Sunday, November 12, 2017 - 17:45
Sunday, November 19, 2017 - 17:45
Sunday, November 26, 2017 - 17:45
Sunday, December 3, 2017 - 17:45
Sunday, December 10, 2017 - 17:45
Sunday, December 17, 2017 - 17:45
Sunday, January 7, 2018 - 17:45
Sunday, January 14, 2018 - 17:45
Sunday, January 21, 2018 - 17:45
Sunday, January 28, 2018 - 17:45
Sunday, February 4, 2018 - 17:45
Sunday, February 11, 2018 - 17:45
Sunday, February 18, 2018 - 17:45
Sunday, February 25, 2018 - 17:45
Sunday, March 4, 2018 - 17:45
Sunday, March 11, 2018 - 17:45
Sunday, March 18, 2018 - 17:45
Sunday, March 25, 2018 - 17:45
Sunday, April 1, 2018 - 17:45
Sunday, April 8, 2018 - 17:45
Sunday, April 15, 2018 - 17:45
Sunday, April 22, 2018 - 17:45
Sunday, April 29, 2018 - 17:45
Sunday, May 6, 2018 - 17:45
Sunday, May 13, 2018 - 17:45

Välkommna att bada med oss, badet öppnar kl 17,45 och stänger kl 20,00

Bada är okej från 18,00 till 20,00

Vattengymnastiken startar som vanligt kl 18,30 och avslutas ca 19,00